O firmie

ofirmiedem

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „DEMAROL- ZIELONKI”, którego właścicielem i założycielem jest Marek Dziekan powstało w 1992 roku w miejscowości Zielonki w gminie Solec-Zdrój w województwie świętokrzyskim.

Od początku swojej działalności firma zajmuje się produkcją maszyn rolniczych m.im: opryskiwaczy polowych zawieszanych, opryskiwacz ciągnionych, pługów, bron zębowych polowych, kultywatorów zawieszanych, pielniko- obsypników, agregatów bronowych, świdrów ziemnych i innych maszyn.

Jakość i niezawodność produkowanych przez nas maszyn zapewnia wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy. Postępujący rozwój firmy na rynku spowodował konieczność powiększenia powierzchni produkcyjnej i związku z tym w 2013 roku oddano do użytku nową halę produkcyjną.

PPUH „DEMAROL-ZIELONKI” podążając za nowymi trendami w rolnictwie ciągle modernizuje dotychczasowe produkty i wprowadza na rynek nowe maszyny rolnicze.

Wszystkie maszyny spełniają wymagania Dyrektywy Maszynowej, posiadają deklaracje zgodności CE.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „DEMAROL-ZIELONKI” znajduje się w czołówce producentów maszyn rolniczych w Polsce. Firma zapewnia transport oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn na terenie całego kraju.

Produkowane przez nas maszyny wystawiamy na corocznych wystawach rolniczych

AGRO-TECH w Kielcach oraz AGROSHOW w Bednarach koło Poznania.

Naszym odbiorcom gwarantujemy przystępne i elastyczne warunki współpracy, dzięki czemu posiadamy kilkadziesiąt punktów dealerskich na terenie Polski oraz za granicą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.